Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2023-09-28

Kiermasz jesień 2023r.

Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na kolejną edycję Kiermaszu Gier. Organizujemy dla was czas i miejsce, w jakich możecie wystawić swoje mniej lub bardziej używane gry na sprzedaż, aby znalazły nowych właścicieli i się nie marnowały, a także byście mogli znaleźć nowe tytuły dla siebie w dobrych i okazyjnych cenach.
---
ZASADY KIERMASZU:

  •  W przypadku chęci wystawienia gier planszowych i podręczników RPG:

- Każdy może przynieść lub wysłać do nas dowolne gry planszowe/karciane/RPG, czy też związane z nimi akcesoria, i wystawić na kiermaszu. Za oferowanie gier będzie odpowiedzialna obsługa kiermaszu, która pomoże w sprzedaży. Same gry będą wystawione na specjalnych stanowiskach.
- W przypadku chęci wysłania do nas gier prosimy zaadresować wysyłkę na adres: Centrum Hobbystyczne "Strefa", ul. Gazownicza 21A, 43-300 Bielsko-Biała; LUB do paczkomatu InPost BBI01A ul Mostowa 4, 43-300 Bielsko-Biała podając jako dane: tel. 503682832, email: sklep@strefa-gry.pl

  •  Każdy może przyjść i kupić dowolne gry i komiksy wystawione na sprzedaż. Podczas trwania kiermaszu będzie można także połączyć się z nami ONLINE za pomocą aplikacji Facebook Messenger: (link będzie podany przed dniem kiermaszu) i poprosić obsługę o pokazanie konkretnej gry, a jeśli się spodoba to zakupić z opcją wysyłki. W takim wypadku koszty wysyłki pokrywa kupujący, ale warto pamiętać że możecie kupić od razu kilka pozycji 

UWAGA! Zakupy w wersji Online możliwe są w godzinach 10:00-18:00

  •  Gry oraz komiksy mogą być zarówno nowe, jak i używane.
  •  PRZED ODDANIEM NA KIERMASZ GRY UŻYWANEJ, OBOWIĄZKOWO NALEŻY SPRAWDZIĆ KOMPLETNOŚĆ JEJ ZAWARTOŚCI. Prosimy nie przynosić gier niekompletnych.
  •  Gry należy samodzielnie wycenić. W przypadku przekazywania gier na sprzedaż należy wypełnić umowę komisową oraz formularz wystawcy (linki poniżej). Można wydrukować i przygotować dokumenty wcześniej lub uczynić na miejscu w naszym sklepie.
  •  Przekazywanie gier na kiermasz będzie już możliwe od dnia 23 października. Przekazane gry będą u nas przechowane i wystawione na sprzedaż w dniu kiermaszu. Przekazywanie gier będzie także możliwe w dniu kiermaszu w godzinach 8:00 - 10:00.
  •  Odebranie niesprzedanych gier musi się odbyć maksymalnie w terminie 14 dni od zakończenia kiermaszu. Odbiór będzie możliwy już w dniu kiermaszu od g. 18:00. Niesprzedane pozycje będziemy mogli także odesłać właścicielowi, ale w tym wypadku koszty wysyłki ponosi wystawiający gry.
  •  Nieodebrane gry będą pozostawiać przez okres do 14 dni od zakończenia Kiermaszu na naszych stołach i dzięki temu wciąż będzie można je zakupić, nawet do dwóch tygodni po Kiermaszu (oczywiście tylko te, które jeszcze nie zostaną odebrane).

---
OPŁATY I TERMINY:
- Gry można przynosić do Centrum Hobbystycznego "Strefa" już od 23 października, w godzinach pracy sklepu, a w dniu kiermaszu specjalnie dla wnoszących gry sklep otwieramy już od g. 8:00. Gry przyjmować będziemy w dniu kiermaszu do g. 10:00.
- Za wystawienie gier na kiermasz do sprzedaży nie pobieramy opłat.
- W przypadku sprzedaży gier (a na to liczymy) pobierana jest prowizja w wysokości 4% od sprzedanego egzemplarza gry.
- Odbiór gier niesprzedanych na kiermaszu jest możliwy po jego zakończeniu w ciągu 14 dni.
- Warto przeczytać dokładniej pełny regulamin (zamieszczony poniżej) który więcej mówi w tych kwestiach.
---
Oddając gry na kiermasz trzeba wypełnić następujące dokumenty:
a) FORMULARZ WYSTAWCY DO DRUKU: LINK
b) Umowa Komisowa: LINK
WYPEŁNIONY FORMULARZ MOŻNA RÓWNIEŻ WYSŁAĆ
NA E-MAIL: sklep@strefa-gry.pl
----
LISTA GIER BĘDZIE DOSTĘPNA ONLINE!
(od dnia 27.10.2023)
----
REGULAMIN KIERMASZU GIER PLANSZOWYCH I RPG ORGANIZOWANEGO PRZEZ CENTRUM HOBBYSTYCZNE „STREFA”.
1. Obecna edycja Kiermaszu Gier Planszowych i RPG, zwanego dalej Kiermaszem, odbywać się będzie dnia 28 października 2023 r. w godzinach 9:00 – 19:00 w siedzibie Centrum Hobbystycznego „Strefa”, ul. Gazownicza 21A, 43-300 Bielsko-Biała.
2. Organizatorem kiermaszu jest Centrum Hobbystyczne „Strefa” Spółka Cywilna Roman Cupek Katarzyna Cupek zarejestrowana pod numerem NIP 5471918705, z siedzibą: ul. Gazownicza 21A, 43-300 Bielsko-Biała;
3. Uczestnikiem Kiermaszu jest osoba korzystająca z oferty Kiermaszu podczas jego trwania.
4. Wystawcą jest osoba, która wniosła gry planszowe i/lub gry RPG do oferty Kiermaszu w okresie ustalonym w tym Regulaminie lub też korzysta z wydzielonej przestrzeni Kiermaszu w celu bezpośredniej prezentacji swojej oferty gier planszowych i/lub gier RPG osobom zainteresowanym podczas trwania kiermaszu.
5. Organizator Kiermaszu przyjmuje gry planszowe i/lub gry RPG do oferty Kiermaszu od dnia 23 października 2023 r., w siedzibie Centrum Hobbystycznego „Strefa”: ul. Gazownicza 21A, 43-300 Bielsko-Biała, w godzinach pracy sklepu. Gry przyjmowane są również w dniu Kiermaszu w godzinach 8:00-10:00.
6. W tej edycji Kiermaszu możliwe jest także przesłanie gier przesyłką pocztową na adres: Centrum Hobbystyczne "Strefa", ul. Gazownicza 21A, 43-300 Bielsko-Biała lub też przesyłką paczkomatem InPost na adres paczkomatu BBI01A ul Mostowa 4, 43-300 Bielsko-Biała podając numer telefonu 503682832 oraz adres email: sklep@strefa-gry.pl
6. Wystawcy wnoszący swoje gry do oferty Kiermaszu zobowiązani są do:
• wypełnienia formularza Wystawcy (dostępnego u Organizatora, a także w wersji elektronicznej na stronie wydarzenia Kiermaszu),
• wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia Kiermaszu,
• sprawdzenia kompletności wnoszonych gier, a w przypadku braku elementów wyraźne zaznaczenie tego faktu,
• wycenienia gier, podając cenę sprzedaży a także opcjonalnie cenę minimalną,
• w przypadku sprzedaży gier wniesionych na Kiermasz uiszczenia dodatkowej opłaty za usługę sprzedaży gier w wysokości 4% ceny sprzedaży za każdy sprzedany egzemplarz z wniesionej oferty,
• odbioru pozostawionych, niesprzedanych gier w terminie zadeklarowanym w formularzu Wystawcy lub zgodę na odesłanie niesprzedanych gier.
7. Organizator przyjmując gry na Kiermasz, w przypadku wniesienia ich jako oferty od Wystawcy, wydaje Wystawcy potwierdzenie w formie kopii wypełnionego formularza Wystawcy. Organizator kontaktuje się z Wystawcą po zakończeniu kiermaszu przekazując informacje o sprzedanych grach z jego oferty.
8. Organizator nie odpowiada za za stan pozostawionych gier, a także za ich kompletność. Organizator odpowiada za pozostawione gry w przypadku ich zniszczenia lub zaginięcia do wysokości ceny sprzedaży ustalonej przez Wystawcę.
9. Gry wniesione na Kiermasz pozostają w ofercie Kiermaszu do momentu jego zakończenia. Wystawca ma możliwość zrezygnowania z oferty i zabrania wniesionych gier w każdym momencie trwania Kiermaszu, ale może to zrobić jedynie wycofując całą ofertę. Ten sam Wystawca nie może wnieść ponownie gier do oferty tej samej edycji Kiermaszu.
10. Organizator wystawia wniesione gry od Wystawców jako ofertę podczas trwania Kiermaszu dnia 28 października 2023 r., w godzinach 9:00 – 19:00. Osoby korzystające z oferty kiermaszu mogą dokonać zakupu gier wyłącznie w tym czasie.
11. Zakup gier na Kiermaszu możliwy jest w dniu i godzinach trwania Kiermaszu osobiście w miejscu prowadzenia Kiermaszu lub zdalnie (tzw. "ONLINE") łącząc się z obsługą za pomocą aplikacji ZOOM. Finalizacja sprzedaży następuję w momencie otrzymania wpłaty przez Organizatora, która musi być uiszczona w momencie wyboru jednej lub więcej gier do zakupu z obecnej oferty Kiermaszu. Nieopłacone pozycje pozostają nadal w ofercie Kiermaszu i mogą być nabyte przez innych uczestników Kiermaszu.
12. Organizator wyznacza osoby prowadzące sprzedaż i przyjmowanie gier w czasie trwania Kiermaszu. Osoby te nie mogą jednocześnie korzystać z oferty Kiermaszu, nie mogą dokonywać zakupów ani nie mogą wpływać negatywnie na wystawione oferty.
13. We wszystkich sprawach nieuregulowanych regulaminem mają zastosowanie obecnie obowiązujące przepisy prawa.

  •  RODO:

* Administratorem danych osobowych Uczestników turnieju jest Centrum Hobbystyczne "Strefa" S.C. Roman Cupek Katarzyna Cupek, mieszczące się w Bielsku-Białej, ul. Gazownicza 21A, zarejestrowane jako działalność gospodarcza pod numerem NIP: 5471918705.
* Administrator pobiera i przetwarza od Uczestników niezbędne dane do prawidłowego przeprowadzenia Kiermaszu: Imię i Nazwisko Wystawcy, kontakt telefoniczny lub adres email. Dodatkowo przetwarza dane w przypadku chęci wystawienia gier z opcją sprzedaży wysyłkowej w postaci adresu zamieszkania oraz numeru konta bankowego. Oddanie gier na Kiermasz przez Wystawcę jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez Wystawcę na przetwarzanie wymienionych w tym punkcie danych.
* Administrator przetwarza powyższe dane w celach:
- dokonania rejestracji oddanych gier na kiermasz
- prowadzenia kiermaszu
- kontakt z Wystawcą po zakończeniu kiermaszu w celu rozliczenia
- wysyłki niesprzedanych gier
- przekazania kwoty ze sprzedaży gier na konto bankowe.
* Wystawca, a w przypadku małoletniego wystawcy jego rodzic lub opiekun prawny może w każdym momencie zwrócić się do Administratora w celu dokonania zmian danych lub złożenia wniosku o ich usunięcie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 1032 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-15
Szybki czas realizacji. Produkt solidnie zapakowany
2023-11-14
Git
pixel